A może DJ na wesele? Śląsk, Małopolska to główny teren na którym działam.Wszędzie tam gdzie zespół muzyczny to zbyt rozbudowana forma oprawy muzycznej proponuję występ jednoosobowy jako DJ. Nie ma znaczenia czy to wesele, event, bankiet, bal sylwestrowy, studniówka- jeśli mnie zaprosicie pojawię się i poprowadzę dla Was imprezę.

Wieloletnie doświadczenie połączone z pasją przekłada się na dbałość o każdy szczegół i respektowanie oczekiwań organizatora by wspólnie nakreslić przebieg imprezy. Repertuar to wypadkowa sprawdzonych przebojów proponowanych przeze mnie i Państwa propozycji, które biorę pod uwagę przy tworzeniu playlisty. Uwzględniam w niej przedział wiekowy uczestników zabawy, ich gusta muzyczne i oczekiwania. Staram się wyczuć panujący klimat i do niego dopasowuję kolejne bloki muzyczne, w które wplatam parę słów zachęcając do wyjścia na parkiet. Nie mam utartych schematów dlatego zabawa układa się w sposób naturalny i spontaniczny nie krępujac gości.

Nie prowadzę żenujących zabaw, po których ich uczestnicy najchętniej oddaliliby się z miejsca imprezy w poczuciu wstydu. Prowadzę często autorskie konkursy, których nie zobaczycie u innych  przez co Wasza impreza będzie się wyróżniać oryginalnością. Zapewniam nagłośnienie, oświetlenie i efekty dodatkowe dostosowane do danej sali i oczekiwań klienta. Dla najbardziej wymagających  oferuję również sprzęt dedykowany dla firm nagłośnieniowych o parametrach przewyższających obowiązujące standardy.

Wybierając mnie macie gwarancję dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń które długo Wy i Wasi goście będą wspominać.

 

Zespół GEM ul.Jasna Jastrzębie-Zdrój
Telefon:604 29 49 81