Witamy na naszej stronie internetowej!

Zespół GEM tworzą osoby dla których muzyka to pasja wypełniająca życie zawodowe i czas wolny. W rozmaitych formacjach gramy kilkanaście lat. Aktualnie skład zespołu tworzą:

Adrianna Chuchała - wokalistka, pedagog, laureatka licznych festiwali i konkursów muzycznych. Mimo wielkiego doświadczenia zdobytego przez lata występów wciąż szkoli swój głos pod okiem doświadczonych wykładowców AM w Katowicach.

Waldemar Halfar - klawiszowiec, wokalista, pedagog, konferansjer, wodzirej, DJ. Od 20 lat w działaniu estradowym. Uczestnik warsztatów wokalnych prowadzonych przez Elżbietę Zapendowską (juror telewizyjnych programów muzycznych: Idol, Must be the music).

Michał Pradela - trębacz, pedagog, wykładowca, dyrygent Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej. Ukończył AM w Katowicach. Niezastąpiony w żywiołowych solówkach latino a także w nastrojowych balladach. Ponad 20 lat spędził na zagranicznych kontraktach muzycznych gdzie poznał i grał z najlepszymi instrumentalistami. Grał m.in. na Festiwalu w Opolu, Rawie Blues, w składzie Alex Band, Shakin Dudi, oraz kilka lat w rozbudowanym składzie z sekcja dętą ze Stachurskim. Jego doświadczenie i umiejętności to mocny atut zespołu GEM.

Sławek Tatera – gitarzysta, absolwent AM w Katowicach, zawodowy muzyk sesyjny, członek zespołu Cameleonbrass, zespołu folkowego Pietuchy. Prowadzi prywatną szkołę nauki gry na gitarze w Rybniku. W grze niezwykle czujny, otwarty i myślący dźwiękiem. Swobodnie porusza się każdym stylu muzycznym.

 

 

 

Zespół GEM ul.Jasna Jastrzębie-Zdrój
Telefon:604 29 49 81